Przegląd

banner przegląd techniczny 2 banner przegląd techniczny 1
serwis peugeot przycisk rezerwacja

Dzięki ryczałtom Przeglądy Gwarantujemy Państwu:

Wystarczy jedno spotkanie z serwisem Peugeot i Państwa samochód będzie gotowy do obowiązkowego badania technicznego.

Badanie bezpłatne.

Sprawdzimy samochód nieodpłatnie w podobnych warunkach jak obowiązkowe badanie techniczne. Kontrola polega na wzrokowym sprawdzeniu bez demontażu elementów pojazdu określonych w odpowiednim rozporządzeniu.

Zwykłe spotkanie - tak po prostu.

Jeden telefon do autoryzowanego serwisu Peugeot*, a pracownik zaprosi Państwa na spotkanie trwające około 30 minut.

Kompletny i obiektywny bilans.

Po naszym badaniu otrzymają Państwo Świadectwo Wstępnych Badań Technicznych Peugeot wraz z obiektywnym i dokładnym bilansem badania samochodu. Bilans pozwoli na poznanie stanu technicznego pojazdu z uwzględnieniem elementów, które mogłyby wpłynąć na negatywny wynik obowiązkowego badania technicznego.

Kompletny i obiektywny bilans.

Po naszym badaniu otrzymają Państwo Świadectwo Wstępnych Badań Technicznych Peugeot wraz z obiektywnym i dokładnym bilansem badania samochodu. Bilans pozwoli na poznanie stanu technicznego pojazdu z uwzględnieniem elementów, które mogłyby wpłynąć na negatywny wynik obowiązkowego badania technicznego.

Kosztorys w przypadku konieczności naprawy.

Sporządzimy szczegółowy kosztorys koniecznych napraw, niezbędnych do zaliczenia obowiązkowego badania technicznego. To Państwo decydują o tym, czy powierzyć nam swój samochód i przeprowadzić naprawy.

Gwarancja usług Peugeot.

Nikt nie zna lepiej Państwa samochodu niż nasi wykwalifikowani specjaliści. Wybór marki Peugeot jest równoznaczny z otrzymaniem usług najwyższej jakości i możliwością uzyskania porad kompetentnych specjalistów gwarantujących nienaganny stan Państwa samochodu. Ponadto, jeżeli przeprowadzimy naprawy w samochodzie, otrzymają Państwo gwarancję na części i wykonane prace w serwisie Peugeot.

Zwrot kosztów powtórnego obowiązkowego badania technicznego.**

Jeżeli pomimo napraw wykonanych w naszym serwisie po wstępnym badaniu technicznym, Państwa samochód nie przejdzie pozytywnie obowiązkowego badania technicznego, zapewniamy zwrot kosztów powtórnego obowiązkowego badania technicznego.

Obowiązkowe badanie techniczne gwarantujące wasze bezpieczeństwo.

Obowiązkowe badanie techniczne obejmuje wszystkie pojazdy samochodowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony po upływie trzech lat od dopuszczenia do ruchu, następnie po dwóch latach, a potem co rok. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku obowiązkowego badania technicznego, stacja kontroli pojazdów umieści pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym. Badanie techniczne jest obowiązkowe, a jego brak jest wykroczeniem. Obowiązkowe badanie techniczne ma na celu sprawdzenie działania podstawowych podzespołów pojazdu, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ochronę środowiska, a w razie konieczności przywrócenie ich sprawności. Powyższe badanie w znaczący sposób ma wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

Przegląd należy zawsze powierzyć specjalistom

Przegląd jest podstawową operacją serwisową, od której zależy stan techniczny Państwa samochodu.

Każdy samochód posiada swój własny plan obsługowy, określony przez producenta dla danego modelu. Plan tworzą dwa poziomy przeglądów - podstawowy i rozszerzony - odpowiadające poszczególnym etapom użytkowania samochodu./

Przegląd podstawowy od 399zł

Przegląd rozszerzony od 739zł