O firmie

widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi

FIRMA Z TRADYCJĄ

Od ponad dwudziestu lat firma JD KULEJ Sp. z o.o związana jest z trójmiejskim rynkiem motoryzacyjnym. Działalność rozpoczynała jako serwis blacharsko-lakierniczy obejmujący wszystkie marki samochodów. Był to czas zdobywania doświadczeń, a także budowania pozycji na rynku samochodowym. Rozwój całej branży motoryzacyjnej powodował, że aby nadążyć za zmianami firma zmuszona była do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Jednak marzeniem właściciela było ścisłe związanie się z jedną z wiodących marek samochodowych. Wybór padł na PEUGEOT, markę zdobywającą coraz większą popularność w naszym kraju. Samochody tego producenta od zawsze fascynowały swoją elegancją, wyrafinowanymi kształtami, a także nowoczesną techniką i niespotykanym nigdzie indziej komfortem jazdy.

Peugeot JD Kulej - zdjęcie z zewnątrz salonu 1 Peugeot JD Kulej - zdjęcie z zewnątrz salonu 2
Peugeot JD Kulej - zdjęcie z zewnątrz salonu 3 Peugeot JD Kulej - zdjęcie z zewnątrz salonu 4

KONCESJA

Dzień 6 listopada 1998 roku jest datą, która na stałe zapadła nam w pamięci. W tym właśnie dniu, w nowo wybudowanym obiekcie o powierzchni około 2000 metrów kwadratowych, mieszczącym się w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 178, firma JD KULEJ Sp. z o.o rozpoczęła działalność jako autoryzowany koncesjoner Peugeot. Dziś, patrząc z perspektywy tych kilkunastu lat widzimy drogę, jaką przebyliśmy. Firma znacznie się rozrosła i ciągle się rozwija. Główna siedziba mieści się w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej 178 gdzie oferujemy pełen zakres usług od zakupu auta nowego lub używanego poprzez finansowanie jego nabycia, ubezpieczenie, aż do pełnego serwisowania mechanicznego i blacharsko-lakierniczego. Drugi punktem zlokalizowany jest w sercu małego trójmiasta kaszubskiego, tj. w Rumi na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Ceynowy tuż przy głównym ciągu komunikacyjnym. W punkcie tym, nasi klienci można dokonać zakupu auta nowego bądź używanego, skorzystać z finansowania jego zakupu, z usługi ubezpieczenia, a także z nowoczesnego serwisu mechanicznego. W punkcie tym można załatwić wszelkie podstawowe formalności związane z likwidacją szkody komunikacyjnej.

Od czasu rozpoczęcia działalności jako autoryzowany koncesjoner PEUGEOT ilość zatrudnionych w naszej firmie pracowników systematycznie wzrasta i w chwili obecnej ich liczba stawia nas w szeregu największych dealerów w Trójmieście. Możemy także pochwalić się dużą i lojalną grupą klientów, którzy przekonali się do naszych usług.
Z uwagi na fakt, że jakość jest priorytetem naszej działalności zdobyliśmy Certyfikat ISO 9001: 2008.

Firma cały czas się rozwija i wychodzi naprzeciw nowoczesności w technologii napraw. Nasza nowoczesna lakiernia, posiadająca najwyższą renomę na rynku lokalnym stosuje technologie lakierowania aut przy użyciu ekologicznych lakierów wodnych.

Zapraszając Państwa do odwiedzin naszej firmy, pozwolę sobie przedstawić poszczególne obszary naszej działalności:

Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Na niezwykle wymagającym rynku trójmiejskim samochody PEUGEOT od dawna cieszą się zasłużoną opinią aut komfortowych, solidnych i oszczędnych. W naszych salonach oferujemy całą gamę samochodów osobowych jak i dostawczych. Dzięki temu klienci mogą zawsze liczyć, że znajdą samochód spełniający wszystkie ich wymagania. Dysponujemy również parkiem samochodów demonstracyjnych dzięki czemu nasi klienci chcący kupić dany model mogą korzystając z jazdy próbnej sprawdzić jego walory użytkowe, komfort, solidność wykonania. Oferujemy również możliwość pozostawienia w rozliczeniu lub w komisie aktualnie eksploatowanego samochodu, którego odkupienie poprzedzone jest wyceną.

Na miejscu oferujemy usługi finansowe związane z zakupem samochodu (kredyt, leasing), a kompetentna obsługa pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę finansową.
Oferujemy również wszystkim klientom ubezpieczenie samochodu w promocyjnym pakiecie zawierającym całość koniecznych ubezpieczeń (OC, NW, AC).

Szkody likwidowane w ramach naszych pakietów ubezpieczeniowych pozwalają klientom na kompleksową likwidację tych szkód w naszej firmie.

Polega to na:

  • przyjmowaniu zgłoszeń szkód
  • przeprowadzeniu wstępnych oględzin
  • przygotowaniu wstępnej kalkulacji kosztów naprawy
  • sporządzeniu dokumentacji fotograficznej
  • ustaleniu czasu naprawy samochodu

SERWIS

Przez ostatnie lata serwis był tą częścią naszej firmy, w której poczyniliśmy największe inwestycje. Wszystko po to by spełnić wysokie wymagania stawiane przez klientów. Serwis zajmuje się bowiem obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną samochodów naszych klientów.Nad jakością obsługi czuwa dyplomowany DORADCA TECHNICZNY.
Serwis, oprócz standardowych stanowisk do obsługi posiada dwa stanowiska do tak zwanej szybkiej obsługi.
Dla klientów pozostawiających samochody na serwisie posiadamy park samochodów zastępczych (207, 308, PARTNER, BOXER).
Standardową usługą, którą świadczymy jest usługa Assistance.
W przypadku nieprzewidzianego postoju na drodze dzwoniąc w godzinach pracy firmy pod numer 058 66 99 600 oraz w pozostałych godzinach pod numer 607 408 377 zawsze znajdą Państwo pomoc. Jeśli przybyły serwisant nie będzie w stanie na miejscu usunąć usterki, proponujemy skorzystać z naszego auta zastępczego. Miła i kompetentna obsługa oraz atrakcyjne ceny na pewna skłonią Państwa do skorzystania z naszego serwisu.

DZIAŁ CZĘŚCI

Zabezpiecza części dla serwisu, zajmuje się obsługą klientów indywidualnych jak również zajmuje się sprzedażą części klientom profesjonalnym (sklepy, małe hurtownie, warsztaty).

W dziale tym prowadzimy również sprzedaż akcesoriiz oferty Peugeot Boutique wyeksponowanych w przeszklonych meblach znajdujących się na powierzchni salonu. Klientom o nietypowym guście pozwalają ona zachować odrębny indywidualny charakter swojego samochodu oraz podnoszą komfort użytkowania auta wyposażonego w oryginalne akcesoria.

USŁUGI BLACHARSKO-LAKIERNICZE

Usługi blacharsko-lakiernicze to usługi prowadzone przez firmę, od początku jej istnienia. Nabyte przez ten okres doświadczenie zyskało uznanie wielu klientów różnych marek samochodów. Poziom napraw gwarantują nowoczesne ramy pomiarowo-naprawcze Genesis 2, umożliwiające dokonanie napraw blacharskich z dokładnością do setnej części milimetra. Nad całym procesem czuwa komputer, na bieżąco sprawdzający stan naprawy pojazdu. Dodatkowo w skład wyposażenia serwisu wchodzą zgrzewarko-wyciągarki Elektron-Multispot M40, plus oczywiście zespół podnośników itp. Uzupełnieniem napraw blacharskich jest lakiernia wyposażona w nowoczesną komorę lakierniczą firmy NowaVerta.
Każdy klient powierzający nam swoje auto może być przekonany o jakości i szybkości napraw. Dbając o zadowolenie klienta udzielamy na każdą naprawę rocznej gwarancji, a na czas naprawy proponujemy skorzystanie z samochodu zastępczego.

Oferujemy ubezpieczenia firm: PZU, ALLIANZ, HESTIA