Dane kontaktowe

widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Gdyni widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi widok salonu Peugeot JD KULEJ Sp. z o.o. w Rumi

JD KULEJ Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer PEUGEOT

GDYNIA

Adres: ul. Chwaszczyńska 178
81-571 Gdynia
Tel.: 58 66 99 583; 58 66 99 600
E-mail: kulej@peugeot.com.pl

Poznaj nasz zespół z Gdyni:

Recepcja

Recepcja
recepcja.gdynia@peugeot.jdkulej.pl


Katarzyna Warcikowska
Tel.: 58 66 99 583; 58 66 99 600
kwarcikowska@peugeot.jdkulej.pl

Peugeot Proffesional Center

Peugeot Proffesional Center

Doradca Handlowy B2B
Sebastian Gruchalski
Tel.: 58 669 95 80
Tel. kom.: 506 712 407
sgruchalski@peugeot.jdkulej.pl

Dział Handlowy

Dział Handlowy:
handlowy.gdynia@peugeot.jdkulej.pl
ubezpieczenia.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

Kierownik Działu Floty
Jerzy Hajski
Tel. kom.: 500 282 988
jhajski@peugeot.jdkulej.pl

Administrator sprzedaży
Urszula Karpińska
Tel.: 58 66 99 582
ukarpinska@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Monika Dąbek
Tel.: 58 66 99 584
Tel. kom.: 503 125 489
mdabek@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Kamil Magiera
Tel.: 58 66 99 587
Tel. kom.: 506 323 466
kmagiera@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Piotr Rutkowski
Tel.: 58 66 99 586
Tel. kom.: 518 753 232
prutkowski@peugeot.jdkulej.pl

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Dorota Pypczyńska
Tel.: 58 66 99 585
dpypczynska@peugeot.jdkulej.pl

Koordynator ds. marketingu
Jakub Gołębiewski
Tel.: 58 66 99 592
Tel. kom.: 518 753 301
jgolebiewski@peugeot.jdkulej.pl

Serwis Mechaniczny

Serwis Mechaniczny::
serwis.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

Dyrektor Operacyjny
Aleksander Brzeziński
Tel.: 58 66 99 613
Tel. kom.: 505 517 458
abrzezinski@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Tadeusz Szlendak
Tel.: 58 66 99 607
tszlendak@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Marcin Kluska
Tel.: 58 66 99 606
mkluska@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta Peugeot Porfesional Center
Artur Kawecki
Tel.: 58 66 99 608
akawecki@peugeot.jdkulej.pl

Specjalista ds. gwarancji
Marcin Gawkowski
Tel.: 58 66 99 605
mgawkowski@peugeot.jdkulej.pl

Dział Części

Dział Części:
czesci.gdynia@peugeot.jdkulej.pl

Kierownik Działu Części Zamiennych
Łukasz Wróbel
Tel.: 58 66 99 602
lwrobel@peugeot.jdkulej.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Części
Klientom Hurtowym

Adam Gros
Tel.: 58 66 99 601
agros@peugeot.jdkulej.pl
hurt24@peugeot.jdkulej.pl

Sprzedawca Części Zamiennych
Arkadiusz Mokwa
Tel.: 58 66 99 598
amokwa@peugeot.jdkulej.pl

Sprzedawca Części Zamiennych
Mariusz Ciesielski
Tel.: 58 66 99 603
mciesielski@peugeot.jdkulej.pl

Magazynier
Mirosław Ogórkiewicz
Tel.: 58 66 99 604
mogorkiewicz@peugeot.jdkulej.pl

Serwis Blacharsko-lakierniczy

Serwis Blacharsko-lakierniczy:
blacharnia@peugeot.jdkulej.pl

Kierownik Serwisu
Aleksander Czech
Tel.: 58 66 99 581
aczech@peugeot.jdkulej.pl

Z-ca Kierownika Serwisu
Doradca Klienta Flotowego
Robert Mielewczyk
Tel.: 58 66 99 594; 501 406 406
rmielewczyk@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Małgorzata Bury
Tel.: 58 66 99 609
mbury@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Szymon Walo
Tel.: 58 66 99 590
swalo@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Grzegorz Radzikowski
Tel.: 58 66 99 593
gradzikowski@peugeot.jdkulej.pl

Specjalista ds. Rozliczeń
Anna Szmitkowska
Tel.: 58 66 99 588
aszmitkowska@peugeot.jdkulej.pl

FILIA W RUMI

Adres: ul. Grunwaldzka 18
84-230 Rumia
Tel.: 58 67 58 901; 58 67 58 900
E-mail: rumia@peugeot.jdkulej.pl

Poznaj nasz zespół z Rumi:

Recepcja

Recepcja:
recepcja.rumia@peugeot.jdkulej.pl


Justyna Kopacz
Tel.: 58 67 58 901; 58 67 58 900
jkopacz@peugeot.jdkulej.pl

Dyrektor Oddziału

P. O. Dyrektora Oddziału
Martyna Kulej
Tel.: 58 67 58 911
mkulej@peugeot.jdkulej.pl

Dział Handlowy

Dział Handlowy:
handlowy.rumia@peugeot.jdkulej.pl
ubezpieczenia.rumia@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Paweł Sulewski
Tel.: 58 67 58 910
Tel. kom.: 505 517 497
psulewski@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Flotowy Klienta
Karol Mizerski
Tel.: 58 67 58 906
Tel. kom.: 515 021 057
kmizerski@peugeot.jdkulej.pl

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Martyna Kulej
Tel.: 58 67 58 911
mkulej@peugeot.jdkulej.pl

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Justyna Kopacz
Tel.: 58 67 58 901; 58 67 58 900
jkopacz@peugeot.jdkulej.pl

Koordynator ds. marketingu
Jakub Gołębiewski
Tel.: 58 66 99 592
Tel. kom.: 518 753 301
jgolebiewski@peugeot.jdkulej.pl

Serwis Mechaniczny

Serwis Mechaniczny:
serwis.rumia@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Serwisowy Klienta
Damian Kunikowski
Tel.: 58 67 58 907
dkunikowski@peugeot.jdkulej.pl

Dział Części

Dział Części:
czesci.rumia@peugeot.jdkulej.pl

Kierownik Serwisu i Działu Części
Filii w Rumi

Sławomir Marcinkowski
Tel.: 58 67 58 908
smarcinkowski@peugeot.jdkulej.pl

Samochody używane

Samochody używane
uzywane.rumia@peugeot.jdkulej.pl

Kierownik działu aut używanych
Adam Kalisz
Tel.: 58 67 58 912
Tel. kom.: 513 132 429
akalisz@peugeot.jdkulej.pl

Doradca Handlowy Klienta
Łukasz Kełpin
Tel.: 58 67 58 913
Tel. kom.: 506 323 474
lkelpin@peugeot.jdkulej.pl

Dane spółki

NIP: 9581646204
REGON: 221179166
KRS: 0000377688

Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku, Wydział VIII Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy w wysokości 1 255 000 PLN.